nacházíte se: hlavní stránka » produkty

o FIRMĚ aq spol

Firma AQ SPOL, spol. s r.o. se zabývá výrobou, prodejem, servisem čerpadel a průmyslových armatur. Se sídlem v Roudnici nad Labem je jedním z největších distributorů čerpací techniky a příslušenství v České republice.

Je výrobcem čerpadel řady AQ a výhradním prodejcem výrobků firem Ebara, Elbi, Sumoto a ostatních renomovaných firem. V posledních 10-ti letech patří mezi jednu z předních firem vyrabějící a dodávající technologické celky pro systémy TLAKOVÉ KANALIZACE. 

ZastoupenÍ FIReM

AQ SPOL, Ebara, Elbi, Sumoto, Grundfos, Wilo, Ksb, Sigma atd.

... ponorná čerpadla, kalová čerpadla, domácí vodárny,

doporučujeme

Nová prodejna na adrese Voctářova 12/109, Praha 8.

Telefonní a e-mailové spojení zůstává stejné, tel. 274 818 343, e-mail - prodejna@aqspol.cz

AQ-20/400

POPIS :
Tato čerpadla jsou určena k čerpání čisté vody v rozsahu pH 6.5 - 8 z úzkých vrtů o minimálním vnitřním průměru 110 mm. Vhodná jsou zejména pro využití u rekreačních objektů a zahrádek. AQ - 20/400 jsou hydrostatické rotační čerpadlo, které pracuje na principu plynulého vytlačování čerpané kapaliny směrem k výtlačnému tělesu v uzavřených pracovních prostorech. Tyto pracovní prostory vznikají vzájemným kontaktem důmyslně tvarovaných ploch rotujícího vřetena a statoru. Hlavní a nejvíce namáhané součásti jsou vyrobeny z nerezavějící oceli, ostatní součásti mají kvalitní povrchovou úpravu. Vlastní konstrukce hydraulické části se vyznačuje plynulou dodávkou čerpané kapaliny bez tlakových pulzů a možností dosažení vysokého výstupního přetlaku (až 0,8 MPa). V případě poškození hydraulické části, způsobené například chodem nasucho, lze tuto velmi snadno a levně opravit. Další výhodou tohoto čerpadla je jeho bezkonkurenčně nízká cena při vysoké provozní spolehlivosti.
DOPORUČENÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ :
ponorný kabel vč.konektoru, expanzní nádrž , tlakový spínač, manometr, propojovací armatury, hlídání hladiny
TECHNICKÁ DATA :
Elektromotor :
typ SUMOTO OPT 150
výkon 1,1 kW
napětí 3 x 400V
otáčky 2800 min-1
In 3,4 A
Čerpadlo :
Q max 28 l/min
H max 80 m
ponor max 100 m
průměr vrtu min 105 mm
výtlak G 1”
průměr čerpadla 95 mm
délka čerpadla 705 mm
Materiálové provedení :
Elektromotor: nerez ocel
Hřídel: nerez ocel, pryž
Stator: uhlíková ocel, pryž
Plášť čerpadla: nerez ocel
Vřeteno: nerez ocel
Výtlačné těleso: šedá litina, povrchová úprava
Těleso ložiska: šedá litina, povrchová úpravaČerpaná kapalina odpadní znečištěná voda bez abrazivních částic,max. teplota 30°C a hustota 1000-1050 kg/m3.
back