nacházíte se: hlavní stránka »servis

o FIRMĚ aq spol

Firma AQ SPOL, spol. s r.o. se zabývá výrobou, prodejem, servisem čerpadel a průmyslových armatur. Se sídlem v Roudnici nad Labem je jedním z největších distributorů čerpací techniky a příslušenství v České republice.

Firma vyrábí ponorná čerpadla řady AQ, je výhradním prodejcem výrobků firem Ebara, Elbi, Sumoto a ostatních renomovaných firem. V posledních 10-ti letech patří mezi jednu z předních firem vyrabějící a dodávající technologické celky pro systémy TLAKOVÉ KANALIZACE.

Firma AQ SPOL v letošním roce slaví výročí 25. let od jejího založení.

ZastoupenÍ FIReM

AQ SPOL, Ebara, Elbi, Sumoto, Grundfos, Wilo, Ksb, Sigma atd.

... ponorná čerpadla, kalová čerpadla, domácí vodárny, apod.

INFO

NOVINKA - LUXUSNÍ ZAHRADNÍ SPRCHA, nový produkt zařazený od 1.8.2017 do výrobního programu firmy.

Od 1.5.2015 prodejna Litoměřice přemístěna do areálu firmy v Roudnici nad Labem, Hochmanova 1037

Firma nově zajišťuje zakázkové řezání VODNÍM PAPRSKEM.

AUTORIZOVANÝ SERVIS firmy GRUNDFOS

Servis

Firma AQ SPOL má k dispozici vlastní servis na čerpací techniku, kterou prodává a zastupuje. Provádí servisní opravy záruční, ale také pozáruční. Dobré technické zázemí střediska zaručuje kvalitní opravy a přístup k zákazníkovi. Mimo servnisních prací firma provádí montáže do studní a vrtů. Dále montáže speciálních celků, kde je potřeba kvalifikace, odbornost a znalost montovaného zařízení. Servisní střediska firmy AQ SPOL se nachází v Roudnici nad Labem a v Praze, dále pak provozovna v Litoměřicích pracuje na principu sběrného střediska. Mimo běžné opravy a montáže zajištuje firma instalaci kompletních technologický systémů pro "Tlakovou kanalizaci" obcí a měst.

cb

 
Prodej, servis a montáž výrobků firem :
+420 416 857 078, +420 274 818 343
 
back

 

grundfos