• Sleva

  (Elbi) Vodárenský vak pro nádrže

  465,001.225,00 CZK včetně DPH
  Vodárenský vak pro nádrže Elbi, řada AS-AC, AF-CE
 • Sleva

  (Elbi) ER topenářské nádrže

  646,001.012,00 CZK včetně DPH
  Topenářské nádrže řada ER-CE firmy Elbi.
 • Sleva

  (Ebara) Mechanická ucpávka set

  749,004.047,00 CZK včetně DPH
  Mechanická ucpávka set pro čerpadla Ebara
 • Sleva

  (Elbi) AS-AC vodárenské nádrže

  752,001.304,00 CZK včetně DPH
  Topenářské nádrže řada ER-CE firmy Elbi.
 • Sleva

  (AQ) Pojistný ventil AQ-PV (nerez)

  977,00 830,00 CZK včetně DPH
  AQ-PV je pojistný ventil většinou pracující ve spojení s kanalizační zpětnou klapkou s koulí AQ-ZK. Pojistní ventil je nastaven z výrobního závodu na hodnotu 0.6 MPa. Pojistný ventil zabraňuje, aby čerpadlo nepracovalo ve vysokých hodnotách dopravní výšky, což může být zapříčiněno neprůchodností výtlačného potrubí. Jeji použití lze uplatnit i v jinných systémech.
 • Sleva

  (AQ) Zpětná klapka AQ-ZK (nerez)

  978,00 831,00 CZK včetně DPH
  AQ-ZK je kanalizační zpětná klapka s koulí s možností připojit nerezový pojistný ventil řady AQ-PV. Nerezová kanalizační klapka zabraňuje, aby medium, které je přečerpáváno do systému tlakové kanalizace se nevracelo zpět do čerpací jímky. Jeji použití lze uplatnit i v jiných systémech.
 • Sleva

  (AQ) Zpětná klapka AQ-ZK (litina)

  1.100,00 935,00 CZK včetně DPH
  AQ-ZK je kanalizační zpětná klapka s koulí s možností připojit nerezový pojistný ventil řady AQ-PV. Kanalizační klapka zabraňuje, aby medium, které je přečerpáváno do systému tlakové kanalizace se nevracelo zpět do čerpací jímky. Jeji použití lze uplatnit i v jiných systémech.
 • Sleva

  (AQ) VS-AS25 vodárensky set

  1.182,00 1.005,00 CZK včetně DPH
  Vodárenský set slouží k propojení vodárenské nádrže AS25 s čerpadle a potrubním systémem a obsahuje:
  • vodárenskou nádrž Elbi AS25
  • přípojnou 4-cestnou armaturu
  • manometr
  • tlakový spínač
  • redukci
 • (Werter) PERT odstředivé čerpadlo

  1.290,002.410,00 CZK včetně DPH
  Periferní čerpadlo pro čerpání čisté vody. Extrémně malé rozměry, nízká hmotnost, ale vysoký čerpací výkon. Vhodné pro zásobování vodou, zalévání a postřik zahrad nebo přečerpávání sudů a nádrží. 
 • Sleva

  (AQ) TITANEX kabel pro řadu AQK (10m)

  1.560,00 1.440,00 CZK včetně DPH
  kabel TITANEX HO7RN-F4G1.5 (L=10m vč.konektoru a kabelové spojky) pro řadu čerpadel AQK-09, AQK-04
 • Sleva

  (Elbi) ERCE topenářské nádrže

  1.616,0014.753,00 CZK včetně DPH
  Topenářské nádrže řada ERCE firmy Elbi.
 • Sleva

  (Elbi) AF-CE vodárenské nádrže

  1.807,0018.631,00 CZK včetně DPH
  Vodárenské nádrže Serie AS-AC, AF-CE, AFL-CE s vyměnitelným vakem vyrobené z ocelového plechu a membrány ze syntetického materiálu. Vodárenské nádrže Serie HI-INOX s vyměnitelným vakem vyrobené z ocelového plechu z nerezavějící oceli a membrány ze syntetického materiálu.
 • Tlakové řídící jednotky Grundfos PM 1 jsou navrženy pro automatické zapnutí/vypnutí čerpadel Grundfos i jiných výrobců. 
 • Sleva

  (AQ) SVH123 & sonda C30 hlídání hladiny

  2.809,00 2.385,00 CZK včetně DPH
  Hlídání hladiny SVH123 včetně sondy C30 je důležitým prvkem při provozu čerpadel a to především v hlubinných vrtech a studních. Hlídání hladiny lze však využít i v jiných oborech pokud je požadováno, aby čerpadlo bylo včas pchráněno před chodem na sucho.
 • Sleva

  (AQ) Zpětná klapka AQ-ZK (nerez)

  3.500,00 2.500,00 CZK včetně DPH
  Nerezová zpětná klapka s koulí AQ-ZK  včetně nerezového pojistného ventilu řady AQ-PV. Kanalizační klapka zabraňuje, aby medium, které je přečerpáváno do systému tlakové kanalizace se nevracelo zpět do čerpací jímky. Pojistný ventil chrání čerpadlo v oblasti vysokého tlaku Její použití lze uplatnit i v jiných vodárenských systémech.
 • Sleva

  (AQ) VS-AFV50 MS vodárenský set

  3.070,00 2.609,00 CZK včetně DPH
  Vodárenský set slouží k propojení vodárenské nádrže AFV50 s čerpadle a potrubním systémem a obsahuje:
  • vodárenskou nádrž Elbi AFV50
  • manometr
  • tlakový spínač
  • T-kus
  • redukci
  • koleno
 • Samonasávací čerpadlo pro čerpání čisté a užitkové vody. Mosazné oběžné kolo, litinové těleso, robustní konstrukce. Vhodné pro zásobování vodou, zalévání a postřik zahrad, zvyšování tlaku nebo přečerpávání. 
 • (Werter) DRAIN kalové čerpadlo

  3.080,003.410,00 CZK včetně DPH
  Ponorné čerpadlo pro čerpání čisté nebo užitkové vody. Vysoký výkon, kompaktní rozměry, odolná konstrukce, plovákový spínač. Vhodné pro čerpání vody ze studny, zalévání a postřik zahrad, přečerpávání. 
 • Sleva

  (Ebara) OPTIMA MA-10 kalové čerpadlo

  4.772,00 3.818,00 CZK včetně DPH

  Ponorná čerpadla používaná pro vypouštění studní, garáží, sklepů nebo míst náchylných na zaplavení, zahradní zavlažování a čerpání vody neobsahující pevné částice. Technologický vývoj a mechanika byly optimalizovány, standardně s mechanickou ucpávkou. Nový a revidovaný design. Dodává se s napájecím kabelem H05RN-F d.lky 5 m pro interní použití (10m pro externí použití) s plovákem nebo bez něj.

 • Tlakové řídící jednotky Grundfos PM 2 jsou navrženy pro automatické zapnutí/vypnutí čerpadel Grundfos i jiných výrobců.
 • Samonasávací nerezové čerpadlo pro čerpání čisté a užitkové vody. Odolné vůči korozi, vysoký výkon, nízká hmotnost. Vhodné pro zásobování vodou, zalévání a postřik zahrad, zvyšování tlaku nebo přečerpávání. 
 • (Werter) SEWT kalové čerpadlo

  4.130,006.030,00 CZK včetně DPH
  Kalové čerpadlo pro čerpání odpadní vody a splašků s obsahem měkkých nečistot. Vířivé litinové oběžné kolo, robustní a odolná konstrukce, plovákový spínač. Vhodné pro odčerpávání septiků, jímek nebo drenáží.
 • Sleva

  (Ebara) JEX odstředivé čerpadlo

  4.220,009.828,00 CZK včetně DPH
  Samonasávací elektrická čerpadla vyrobená z nerezové oceli AISI 304 jsou vhodná pro dodávku vody, zvyšování tlaku v domácnostech a malé zavlažovací systémy, vyprazdňování bazénů a nádrží a čerpání čisté vody všeobecně.
 • Sleva

  (Grundfos) ALPHA2 oběhové čerpadlo

  4.350,004.950,00 CZK včetně DPH

  Přehled

  ALPHA2 je nejlepší oběhové čerpadlo, které si poradí i s náročnými provozními podmínkami v otopné soustavě. Nyní je čerpadlo díky čtyřem novým vlastnostem ještě odolnější.

  Robustní start

  Na začátku topné sezony zbaví čerpadlo před opětovným spuštěním oběžné kolo veškerých nečistot.

  Letní režim

  Přizpůsobením výkonu čerpadla vyšším venkovním teplotám v letním období dochází k výrazným úsporám elektrické energie.

  Nemagnetické

  Nehrozí usazování zmagnetizovaných kovových částic v nejkritičtějších částech čerpadla.

  Ochrana proti chodu nasucho

  Tato funkce zajišťuje, že se čerpadlo nespustí, pokud není v soustavě kapalina. K tomu si ještě přidejte bezkonkurenční energetickou účinnost, snadnou instalaci a skutečnost, že ALPHA2 zajistí nejen správnou činnost vaší otopné soustavy, ale můžete ji použít i pro 90 % systémů klimatizací a chlazení. Všechny technické informace o ALPHA2 najdete zde.

  Čerpadlo GRUNDFOS ALPHA2 je vhodné pro:

  Soustavy s konstantním nebo proměnným průtokem Jednotrubkové soustavy Dvoutrubkové soustavy Podlahové vytápění Cirkulaci teplé vody v domácnosti Soustavy, kde je vyžadovaný redukovaný noční provoz
 • (Werter) DEEP ponorné čerpadlo

  4.490,008.400,00 CZK včetně DPH
  Ponorné nerezové odstředivé čerpadlo do vrtu. Určeno pro čerpání čisté vody bez nečistot a abrazivních látek. Průměr čerpadla 78-102mm (3"-4"), napětí 230V, délka kabelu 40m, součástí je spínací skříň. 
 • Sleva

  (Ebara) JESX odstředivé čerpadlo

  4.623,004.895,00 CZK včetně DPH
  Samonasávací čerpadla z nerez oceli AISI 304 zvlátě vhodná pro domácí vodárny, zavlažování zahrad čerpáním vody z jezírek, cisteren, vrtů apod., mytí dopravních prostfiedků a všeobecně pro čerpání čisté vody.
 • Sleva

  (AQ) AQ 20/400 ponorné čerpadlo

  6.687,008.026,00 CZK včetně DPH
  Tato čerpadla jsou určena k čerpání čisté vody v rozsahu pH 6.5 - 8 z úzkých vrtů o minimálním vnitřním průměru 110 mm. Vhodná jsou zejména pro využití u rekreačních objektů a zahrádek. AQ - 20/400 je hydrostatická rotační čerpadla, která pracují na principu plynulého vytlačování čerpané kapaliny směrem k výtlačnému tělesu v uzavřených pracovních prostorech. Tyto pracovní prostory vznikají vzájemným kontaktem důmyslně tvarovaných ploch rotujícího vřetena a statoru. Hlavní a nejvíce namáhané součásti jsou vyrobeny z nerezavějící oceli, ostatní součásti mají kvalitní povrchovou úpravu. Vlastní konstrukce hydraulické části se vyznačuje plynulou dodávkou čerpané kapaliny bez tlakových pulzů a možností dosažení vysokého výstupního přetlaku (až 0,8 MPa). V případě poškození hydraulické části, způsobené například chodem nasucho, lze tuto velmi snadno a levně opravit. Další výhodou tohoto čerpadla je jeho bezkonkurenčně nízká cena při vysoké provozní spolehlivosti.
 • (Werter) SUB ponorné čerpadlo

  6.760,007.570,00 CZK včetně DPH
  Werter SUB je ponorné nerezové tlakové čerpadlo pro čerpání čisté vody z kopaných studní, podzemních jímek nebo nádrží. Čerpadlo má vysoký čerpací výkon, takže je vhodné pro čerpání vody pod vyšším tlakem, z větší hloubky nebo na delší vzdálenost. Nejčastěji se používá pro trvalé zásobování vodou, provoz zavlažovacích systémů, postřik zahrad, přečerpávání a odčerpávání a podobné instalace. Je vhodné pro čerpání vody z kopaných studní, podzemních jímek, nádrží apod. 
 • Sleva

  (AQ) AQ 10/400 ponorné čerpadlo

  6.775,008.360,00 CZK včetně DPH
  Tato čerpadla jsou určena k čerpání čisté vody v rozsahu pH 6.5 - 8 z úzkých vrtů o minimálním vnitřním průměru 110 mm. Vhodná jsou zejména pro využití u rekreačních objektů a zahrádek. AQ - 10/400 je hydrostatická rotační čerpadla, která pracují na principu plynulého vytlačování čerpané kapaliny směrem k výtlačnému tělesu v uzavřených pracovních prostorech. Tyto pracovní prostory vznikají vzájemným kontaktem důmyslně tvarovaných ploch rotujícího vřetena a statoru. Hlavní a nejvíce namáhané součásti jsou vyrobeny z nerezavějící oceli, ostatní součásti mají kvalitní povrchovou úpravu. Vlastní konstrukce hydraulické části se vyznačuje plynulou dodávkou čerpané kapaliny bez tlakových pulzů a možností dosažení vysokého výstupního přetlaku (až 0,8 MPa). V případě poškození hydraulické části, způsobené například chodem nasucho, lze tuto velmi snadno a levně opravit. Další výhodou tohoto čerpadla je jeho bezkonkurenčně nízká cena při vysoké provozní spolehlivosti.
 • Sleva

  (Ebara) BEST ONE kalové čerpadlo

  6.974,007.253,00 CZK včetně DPH
  Ponorná čerpadla vhodná pro vyčerpání suterénů, garáží, klepů a zatopených míst a pro napojení zahradních fontán. Pro jejich všestrannost mohou být použita do fixních i přenosných zařízení. Jsou dodávány s 5-ti metrovým kabelem typu H05 RN – F s nebo bez plováků. (Na vyžádání s kabelem 10-ti m typu H05 RN-F).
 • Sleva

  (Ebara) JEXM 80/AFH-50 domácí vodárna

  8.790,00 7.471,00 CZK včetně DPH
  Samonasávací čerpadla z nerez oceli AISI 304 zvlátě vhodná pro domácí vodárny, zavlažování zahrad čerpáním vody z jezírek, cisteren, vrtů apod., mytí dopravních prostfiedků a všeobecně pro čerpání čisté vody.
 • (Grundfos) SB a SBA ponorné čerpadlo

  9.137,0014.803,00 CZK včetně DPH
  SB a SBA jsou 5“ ponorná čerpadla. Jejich instalace je velmi jednoduchá a provoz spolehlivý. Používají se v domácnostech a zahradách k čerpání vody ze studní o maximální hloubce 8 metrů.
 • (Grundfos) SOLOLIFT2

  9.306,0010.350,00 CZK včetně DPH
  Kompaktní automatické přečerpávací stanice SOLOLIFT2 pro odvod splaškových vod (z toalet, umyvadel, van, sprch či praček) z prostor mimo dosah přímého napojení na odpad. Konstrukce dle EN 12050-3. 
 • Sleva

  (Ebara) JEXM/A 150 odstředivé čerpadlo

  12.500,00 9.402,00 CZK včetně DPH
  Samonasávací čerpadla z nerez oceli AISI 304 zvlátě vhodná pro domácí vodárny, zavlažování zahrad čerpáním vody z jezírek, cisteren, vrtů apod., mytí dopravních prostfiedků a všeobecně pro čerpání čisté vody.
 • Sleva

  (Ebara) IDROGO ponorné čerpadlo s plovákem

  9.724,0016.342,00 CZK včetně DPH

  Ponorná vícestupňová odstředivá čerpadla 5” vyrobená z nerezové oceli AISI 304 a norylu, vhodná pro čerpání čisté vody ze studní a nádrží pro zavlažovací systémy. Dvojitá mechanická ucpávka zajišťuje dlouhou životnost a zvýšenou spolehlivost.

 • Sleva

  (Ebara) RIGHT kalové čerpadlo

  9.796,0012.298,00 CZK včetně DPH
  Ponorná čerpadla pro znečištěnou vodu vyrobena z nerezové oceli AISI 304, dvojitá mechanická ucpávka zajišťuje dlouhou životnost a spolehlivost. Vhodná pro systémy se znečištěnou vodou s určitým množstvím pevných částic. Použití zahrnuje čistírny odpadních vod a závěrečné čerpáni znečištěné vody, zavlažovaní a vodní prezentace. Dodávají se s plovákovým spínačem nebo bez něho. Pevné částice až do 35 mm.