Komunální odpad

Moderní veřejné odpadkové koše jsou určeny pro města a obce, školy, firmy a instituce, které se většinou umisťují v exteriéru. Odpadkové koše jsou dnes neodmyslitelnou součástí městského vybavení.

Tyto designové odpadkové koše pro městské použití, v kombinaci se stojanem na kolo v jednotné materiálové úpravě jako tvoří kompletní řešení…

Odpadkové koše se nejčastěji upevňují na sloupek a kotví k podloží. Materiálové provedení vychází z požadavků dlouhé životnosti a estetičnosti produktu. Většinou se používájí nerezové materiály v kombinaci s tropickým dřevem.

Fotogalerie #Odpadkový koš

… ostatní varianty

Stojany na kolo

Designové stojany na kolo koše pro městské použití, v kombinaci s parkovou lavicí v jednotné materiálové úpravě jako kompletní řešení…

Stojany na kola jsou nedílnou součástí městského mobiliáře, kterou lze využít prakticky všude. V nabídce našeho výrobního programu najdete stojan na kola v mnoha designových variantách.

Stojany na kola splňují všechny standardy moderního výrobku a jsou vyráběny z kvalitních materiálů odolávající povětrnostním podmínkám.

Fotogalerie #Stojan na kolo

… ostatní varianty

Městská lavička

Designové parkové lavice pro městské použití, v kombinaci se stojanem na kolo v jednotné materiálové úpravě jako kompletní řešení…

Lavice jsou nedílnou součástí každého městského vybavení, kterou lze využít prakticky všude. V nabídce našeho výrobního programu najdete lavice v mnoha designových variantách.

Lavice splňují všechny standardy moderního výrobku a jsou vyráběny z kvalitních materiálů odolávající povětrnostním podmínkám.

Fotogalerie #Lavice

… ostatní varianty

Městská zastávka

Zastávky MHD pro městské použití v jednotné materiálové úpravě jako kompletní řešení…

Zastávky MHD jsou nedílnou součástí městského mobiliáře, kterou lze využít prakticky všude. V nabídce našeho výrobního programu najdete zastávky MHD v mnoha designových variantách.

Zastávky splňují všechny standardy moderního výrobku a jsou vyráběny z kvalitních materiálů odolávající povětrnostním podmínkám.

Fotogalerie #BUS

INFO banner

INFO bannery pro městské použití, v kombinaci s ostatním městským mobiliářem v jednotném designovém provedení a materiálové úpravě jako kompletní řešení tvoří jeden celek…

Info bannery jsou nedílnou součástí městské vybavenosti, kterou lze využít prakticky všude. V nabídce našeho výrobního programu najdete Info bannery v mnoha designových variantách.

Info bannery splňují všechny standardy moderního výrobku a jsou vyráběny z kvalitních materiálů odolávající povětrnostním podmínkám.

Fotogalerie #INFO banner